Furkan Ofset

furkan-ofset-logo

EN  |  RU  |  FR  |  AR

Sabun Kutusu İmalatı

Hayatımızın her alanında pek çok kullanıma sahip olan karton kutular, sabun kutusu şeklinde de düzenli olarak karşımıza çıkmaya başlıyor. Sağlık ve güzellik amaçlı kullanılan çeşitli sabunlar da karton sabun kutusu içine yerleştirildi. Hayatımızı kolaylaştıran ve birçok ürünü daha pratik hale getiren kutuların kullanımı her geçen gün katlanarak büyüyor. Kozmetik, ilaç, ulaşım ve medikal gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösteren karton kutuların kullanım alanları genişledikçe hayatımızdaki önemi de artmıştır.Kozmetik sektörünün en eski ve vazgeçilmez ürünlerinden biri olan sabun, rengarenk desenlerle özel olarak tasarlanmış kutularda sunulmaya başlandı. Alışılagelmiş kullanım alanından farklı bir görünüm ile karşımıza çıkan sabun, farklı tasarım kutularda eskisinden daha da çekici.Sabun kutuları imalatında bir marka olan firmamız talep ve istekleriniz doğrultusunda çok çeşitli sabun kutuları imalatı yapmaktadır.Baskılı Karton KutularBaskılı karton kutular, farklı kullanım alanları nedeniyle en popüler ürünlerden biridir. Fırıncılık, yemek, çikolata, hediyelik eşya, ayakkabı, çanta, kemer, oyuncak, ilaç vb alanlarda kullanılmaktadır. Tarafımızdan imalatı yapılan baskılı karton kutu daha sonra da günlük yaşamınızda kullanılabilir. Karton kutu baskı uygulaması Furkan Ofset farkıyla marka bilinirliğini ve bağlılığını artırmak için bir iş fırsatı sunuyor. Müşterilerinize kaliteli bir ürün satın aldığınız mesajını iletmek istiyorsanız, ürününüzün güvenli, eksiksiz ve kaliteli bir şekilde paketlenmesini sağlamak için Furkan Ofset’in baskılı karton kutu üretim hizmetini kullanabilirsiniz. Ürününüzü baskılı karton kutu içerisinde sunmak ürününüzün güvenliğini sağladığı gibi markanızın da tanıtımını yapar. Ürünlerinizi baskılı karton kutular ile hizmete sunmanız güvenirliliğinizi de arttıracaktır. Furkan Ofset olarak sizlere özel logolarınızla hazırladığımız kutular marka değerinizi yükseltecektir. Kişiye özel hizmet verebilmek için logo baskılı karton kutu imalatı konusunda uzman bir ekiple çalışıyoruz.

Sabun Kutuları Satın Al

Grafik ve sunum açısından popüler olan baskılı karton sabun kutusu, ana sektörlerden alt sektöre doğru genişledikten sonra yoğun talep görmektedir. Karton kutu baskısında karton kutunun şekli ve yapısı kesinlikle fiyat açısından çok önemlidir. Kutu ve kapak ayrı geçmeli kapaklar olabilir veya baskılı karton kutuların tasarımı otomatik kapaklı ve alttan kapaklı gibi yeniden tasarlanabilir. Bir karton kutunun baskı deseni, kutunun kullanım amacına göre belirlenir. Üstün baskı kalitesi, tasarım ve sürekli inovasyonun başarımızda temel rol oynadığının bilinciyle baskılı karton kutular üretiyoruz. Furkan Ofset olarak başarımız basit ama güçlü ilkelere dayanmaktadır. Yani “müşterilerimizin istediğini üret”. Karton sabun kutusu üretimimizle çevre kirliliği ve atıkları azaltan çalışma prensibimizle ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.Sabun kutusu imalatı yapan firmamız hem çevreye hem de taleplerinize duyarlı hareket etmektedir. İstekleriniz doğrultusunda sabun kutuları üretmekteyiz.

Sabun Kutusu Çeşitleri

Sabun kutusu çeşidi çok fazladır. Ancak yine de istek fazlalığına ve üretim çokluğuna göre şu şekilde sınıflandırabiliriz;
  • Kozmetik sabun kutuları
  • Hediyelik sabun kutuları
  • İlaç sanayinde kullanılan sabun kutuları
Kozmetik Sabun Kutuları;Doğal sabunlar ve kimyasalların bir kombinasyonundan yapılan kozmetik sabunlar artık genellikle karton sabun kutusu ile satılmaktadır. Marka, mağaza markası, logo ve ürün adı bulunan kutular da özel gereksinimlere göre imal edilmektedir. Ayrıca bu ürün grubunda satılan sabunların kalitesi ve özellikleri hakkında bilgi paylaşımını kolaylaştırdığı için genellikle tercih edilmektedir. Markanızı veya sabun mağazanızı müşterilerinize daha fazla özen göstererek önermek istiyorsanız, numunenizi özel olarak tasarlanmış bir kutu içerisinde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca fiyat ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim adresimize girebilir. Bize whatsapp, telegram veya telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.Hediyelik Sabun Kutuları;Eskiden lüks kutularda sabun kullanmak ve hediye etmek çok yaygın değildi. Ancak günümüzde yaygın hale geldi. Çeşitli tasarım ve şekillerde tasarlanan kokulu renkli sabunlar ve sabun kutusu, sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmenin en etkili yollarından biridir. Özel günler için özel olarak tasarlanan kutular ilgi ve popülerlik kazanıyor.İlaç Sanayinde Kullanılan Sabun Kutuları;Sabun sadece ilaç sektöründe değil, kozmetik ve hediyelik eşya sektöründe de önemli bir yer tutmaktadır. İlaç sektöründeki sabunlar genellikle tedavi edici içeriklerle hazırlanırlar. Bu sektörde de sabun kutuları büyük önem arz etmektedir.