Furkan Ofset

furkan-ofset-logo

EN  |  RU  |  FR  |  AR

Pizza Kutusu Tasarımı

Gıda ürünleri yapıldıktan sonra müşteriye ulaşana dek titizlikle korunması ve saklanması gereken, tadında, kokusunda, yapısında değişkenlik göstermemesi gereken ürünlerdir. Gıda ürünleri yapıldıktan sonra müşteriye ulaştırılması esnasında konulacağı kutunun pek çok özelliği bir arada barındırması gerekmektedir. Bu özelliklerden biri yiyeceği sıcak ve taze tutmasıdır. Sıcak ve taze kalan yiyecek müşteriyi de memnun eder ve daha sonra yeniden sipariş vermesini tetikler.

Pizza Kutusu Çeşitleri

Pizza kutusu pizza işletmecilerinin her daim elinin altında olması gereken, eve teslim siparişlerde kullanılmak üzere özel olarak dizayn edilen ve belirli bir süre boyunca pizzayı fırından çıktığı anındaki gibi sıcak ve taze tutan özel bir kutudur. Özel bir ambalaj ürünü olduğu için özel olarak üretilmesi gerekmektedir. Kartonun gramajı, nem yapmaması, üzerinde kullanılacak baskı gibi detayların özel olarak ve özenle seçilmesi gerekmektedir. Pizza kutusu, işletmenizin kalitesini müşterinize sunacak olan bir kutudur. Pizza kutusu tasarımı yapılırken şirketinizin bilgilerinin, logosunun, telefon numaralarınızın ve adres bilgilerinizin detaylı ve görünecek bir biçimde işlenmesi elzemdir. Aynı zamanda kutu üzerindeki baskının kalitesi, renk ayrımları ve baskının yapıldığı cihazların son teknoloji ürünleri olması pizza kutusu tasarımında en önemli etkenlerdir. Pizza kutusu ihtiyaçlarınızdan bilmeniz gereken bazı teknik detayları da uzman kişilerden eksiksiz olarak alıyor olmanız diğer önemli detaylardan biridir.

Pizza Kutusu Satın Al

Tasarımını yaptırdığınız pizza kutusunun teknik şartnamelere uygun bir şekilde ve kaliteli bir biçimde baskıya hazırlanmasının, kullanılacak malzemelerin kaliteli olmasının, uzun vadede sürekli olarak pizza kutusu üretiminin yapılabilmesi ve adresinize kadar talepleriniz doğrultusunda teslimatının yapılabilmesi için Furkan ofset olarak bizler; uzman kadromuz, becerikli ve bilgili çalışanlarımızla, tasarımdan üretime ve pizza kutusunun teslim edileceği son ana kadar yanınızdayız. Pizza kutusu kullanımınıza hazır oluncaya dek her aşamada tüm taleplerinize pozitif destek veriyor, baskı kalitemiz ve kullandığımız son teknoloji matbaa makinaları ile size özel üretimler yapıyoruz. Kutuda kullanılacak olan malzemeler hakkında detaylı bilgiler veriyor, ürettiğimiz tüm kutuların baskı kalitelerini ve üretimdeki malzemelerin kalitesini garanti ediyoruz. Furkan ofset olarak pizza kutusu üretiminde kullanılması gereken tüm malzemelerin sağlık açısından uygun ürünler arasından seçiyoruz. Pizza kutusu teslim edildiğinde kullanmaya hazır olarak teslim edilmektedir. Ön hazırlık aşamasında sizlerle ortak olarak çalışıyor, numunelerle ürününüzün son halini görsel olarak sizlere sunuyoruz. Üretimde sizin istediğiniz adette üretim yapıyor ve yine sizin isteğiniz doğrultusunda belli aralıklarla aynı kalitede baskılar yaparak teslim etmeye devam ediyoruz.