Furkan Ofset

furkan-ofset-logo

EN  |  RU  |  FR  |  AR

Otomotiv Parça Kutusu

Otomotiv Parça Kutusu Çeşitleri

edek parça kutularındaki ana fikir yedek parçanın kısaca tanımını yapabilecek, resim numaralarını, marka ve modellerini veya parça kodlarını üzerinde barındırabilecek, yedek parçanın tanıtımını yapabilecek, kullanıldığı marka ve modelleri belirtebilecek, işlevini tanımlayabilecek, korunması gereken şartları belirtmek teknik birer gerekliliktir.

Otomotiv yedek parçası üreten kişiler tüm bunlara önem vererek firma ve markalarına özel otomotiv yedek parça kutusu ürettirdiklerinde yedek parçalarının üretim noktasından satış noktasına kadar güvenle ulaştığından, kullanılacağı yere kadar güvenle gideceğinden emin olacaklardır. Doğru bir tasarım ve doğru bir baskı ile herhangi bir yedek parça kutusu oldukça etkili bir biçimde ürünün pazarlamasını ve tanıtımını yaparken yedek parçayı olması gerektiği şekilde koruyacaktır.

Otomotiv Parça Kutusu Fiyatları

Yedek parça kutusu tasarımı yapılırken doğru renklerin seçilmesi önemlidir. Yedek parçayı tanıtacak teknik detayların kutu üzerinde yer alması gerekir. Aynı zamanda ürünü koruyabilecek nitelikte ve ham madde ile üretilmesi gerekir. Yedek parçalarda kullanılacak kutu çeşitlerinde kullanılan maddelerin yanı sıra doğru bir baskı sistemi ile renk ayrımlarının yapılması, görsellerin doğru yerleştirilmesi, firma markasının vurgulanması ve uygun şekilde tasarlanması elzemdir. Yedek parça kutusunun içerisine girecek yedek parçayı tam olarak kavraması ve koruması gerekeceğinden doğru ağırlıkta karton veya başka materyallerle tasarlanmış yedek parça kutuları tercih edilmelidir. Yedek parça kutusunun asıl amacı yedek parçayı tam olarak koruyabilmek ve raf ömrünü maksimize etmektir.

Yedek parça kutusu üretilirken yedek parçaların yapısı göz önünde bulundurulmalı, ambalajlama gerçekleşene kadar en iyi şekilde korunabileceği ortamlarda barındırılmalıdır. Neme, ışığa ve ısıya karşı dayanıklı kutular üretilmesi oldukça önemlidir. Yedek parça kutularının dayanıklı malzemelerle tasarlanması ve çok uzun yıllar boyunca aynı tasarımın kullanılabilmesinin garanti edilebilmesi marka imajı açısından da mühim bir konudur.

Otomotiv Parça Kutusu Satın Al

Furkan Ofset olarak yedek parça kutusu üretimi taleplerinizde mevcut yedek parçalarınıza uygun ambalajlar seçilir, yeni ürünleriniz için yeni boyutlar, yeni tasarımlar organize edilebilir bir çalışma ortamına sahibiz. Yedek parçalarınızın güvenli bir biçimde saklanması, taşınması, tüm teknik detayların eksiksiz bir biçimde kutuya yerleştirilmesi, daha sonra üretilebilmesi, görsel değişiklikler yapılabilmesi, renklendirmelerin, kutu yapılarının değişmesi halinde mevcut seri üretimin hızlıca değiştirilebilmesi imkanlarını sizlere sunuyoruz. Yedek parçalarınız için dilediğiniz ebatlarda, dilediğiniz renklerde, dilediğiniz adette üretim yapılmasını, tüm üretimin sizlerin ihtiyaç sayınıza göre organize edilmesi, tam zamanında seri üretim yapılması, dilediğiniz kalitede baskılar yapılmasını, mevcut tasarımlarınızı bozmadan ekleyip çıkarmalarınız için gereken teknik etkileşimin sağlanması için destek veriyoruz.

Yedek parça kutularınızı sizin istediğiniz performansta üretiyor, tüm süreci yönetiyor ve sizler için hazırlıyoruz. Taleplerinizi sizlerin istediği şekilde, kalitede, dilediğiniz sarf malzemelerle oluşturuyoruz. Markanıza ait tüm yedek parçalar için oluşturulacak kutuların baskılarının yapılmasını ve kullanıma hazır hale getirilmesini sağlıyor ve adresinize kadar teslim ediyoruz.

Hizmetlerimiz