Furkan Ofset

furkan-ofset-logo

EN  |  RU  |  FR  |  AR

E Dalga Kutusu Çeşitleri

Hayatımızın pek çok anında, pek çok farklı alanda, taşıma amaçlı, ambalajlama amaçlı, tasarım amaçlı kullandığımız ambalajlar vardır. Bunlar belli sınıflama, belli dayanıklılık oranlarına sahip, aynı zamanda renklendirme ve tasarım yapılabilen kutu veya ambalajlardır. Bir kutu temel olarak herhangi bir ürünü veya malzemeyi korumak, raf ömrünü uzatmak ve benzeri amaçlarla tasarlanır. Ürettiğiniz ürünlerin müşterilere sunulmadan önce geçecek zamanda, gerek taşıma esnasında, gerek rafta bekleme süresince doğru bir biçimde korunup saklanabilmesi için kutulara veya ambalajlara ihtiyacı olur. Bu kutu veya ambalajların ürünleriniz için en doğru biçimde seçilmesi gerekir. Bazı ürün grupları hassas kutularda da korunabilirler ama bazı ürün grupları için daha dayanıklı kutu çeşitlerine ihtiyaç vardır. Ambalaj çeşitlerini seçerken ürünlerinizin hassasiyetine de dikkat etmeniz gerekir.

E Dalga Kutusu Fiyatları

E dalga kutuları, sık gözeneklerden oluşan, mukavva benzeri malzemelerden üretilen, kırılacak, bozulacak, hassas ürünlerinizi koruyabilmeniz için tasarlanmış olan kutu çeşitleri arasında yer almaktadır. E dalga kutuları oldukça kuvvetli kutu çeşitleri arasında yer almaktadır. Dışarıdan gelecek hasarlara karşı ürününüzün mukavemet gösterebilmesi, kırılmasına engel olabilmesi için özel olarak hazırlanmış kutu çeşitlerinden biridir. E dalga kutuları mikro oluklu kutulardır. Oluk aralıkları az olduğu için bükülmelerde bile zorlanılır, bu sayede içerisine konan ürün hasar görmez. Oluk yükseklikleri maksimum 1 – 1.8 mm arasındadır. Bu incelikte bir oluk sistemi kutunun daha dayanıklı olmasına yardımcı olur. Sıkı sıkıya işlendiği için sert bir yapıya sahiptir. Dilediğiniz ebatlarda üretilebilmektedir. Küçük, kırılgan, cam veya seramik, el yapımı veya özel tasarım ürünlerinizde, yedek parça, hassas elektronik aksamı olan ürünlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kutu çeşididir. E dalga kutularda paketleme de oldukça olaydır. Şayet ürünlerinizi şekilleri belirli karton parça, köpük gibi ürünlerle desteklerseniz ürünleriniz hem sevkiyatı esnasında hem de raf ömrü süresince e dalga kutu içerisinde sağlam bir şekilde varlığını sürdürecektir. Parfümeri ve benzeri kimyasallar içeren ürünleriniz için de e dalga kutu bilindik en sağlam ve kaliteli kutu çeşitlerinden biridir. İçerisinde her türlü ürünü korunaklı bir biçimde sürekli olarak muhafaza edebilir, dilediğiniz boyutlarda tasarlanabilir.E dalga kutunun bir diğer özelliği ise üzerine, içine veya istediğiniz herhangi bir bölgesine tasarımların baskı yapılabilmesidir. Ürünleriniz için seçeceğiniz e dalga kutusu üzerine şirketinizin bilgilerini, ürünün bilgilerin, ve dilediğiniz diğer bilgileri baskı yaptırabilirsiniz. Bu dayanıklı kutularda firmalarınızın ve ürünlerinizin bilgilerini, renkli veya siyah beyaz herhangi bir baskıyı yaptırabileceğiniz için direk ambalaj olarak kullanabilmenize olanak sağlayan bir üründür. E dalga kutusu üzerine seçeceğiniz bir tasarımı kaliteli baskı teknikleri ile bastırmanız ürününüzü hem kaliteli ve dayanıklı bir ambalaj ile müşterinize sunmanıza, hem de bilindik en sağlam kutu ile korumanıza yardımcı olmaktadır. E dalga kutularını dilediğiniz ürün ile beraber kullanabilirsiniz. E dalga kutular ürünlerinizi neme, suya, dış etkenlere karşı koruyacak ve mukavemetli hale getirecektir.

E Dalga Kutusu Satın Al

Furkan Ofset olarak değerli ürünleriniz için seçeceğiniz herhangi bir e dalga kutuya yine sizin tercih edeceğiniz tasarımların özenle baskısını yapıyoruz. Dilerseniz renkli, dilerseniz siyah beyaz, dilerseniz firma logosu ve firma bilgilerinizi, dilerseniz ürünle ilgili detayları; en kaliteli baskı teknikleri, en kaliteli sarf malzemeler ile buluşturarak alanında uzman ekibimizle özenle hazırlıyoruz. Tüm e dalga kutu çeşitlerinde ambalajlamaya hazır hale getirdiğimiz ve baskılı e dalga kutularını ekonomik fiyat ve yüksek kalitede baskı garantisi ile adresinize kadar teslim ediyoruz. E dalga kutu baskılarımız ve çeşitlerimiz için bizleri ziyaret etmeyi unutmayın.