Furkan Ofset

furkan-ofset-logo

EN  |  RU  |  FR  |  AR

Karton çantalar markanızı yansıtmanız için en önemli argümanlardan biridir. Yaptığınız tasarımı iyi bir baskı ve baskı sonrası işlemlerle gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Karton çantaları farklı kağıt çeşitleri ve farklı baskı tekniklerini kullanarak üretmekteyiz.

Fuar Çantası

Çanta Çeşitleri

Çantalar firmaların reklam yüzü olması konusunda oldukça başarılı, özel olarak üretildikleri takdirde oldukça sevilen ve çok sık kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Bir firma kendi adına özel bir alışveriş çantası ürettiği takdirde müşterilerine alışveriş sonunda alınan ürünlerin konulması için özel tasarım çantalardan verdiği takdirde bu çantaların yarattığı görsellik sayesinde şık bir alışveriş yapıldığı intibasını yaratmış olacak ve müşteri üzerinde şirket hakkında oldukça olumlu etkiler bırakacaktır. bu sebeple bir firma için özel olarak üretilmiş çantalar önemlidir. Sadece alışverişler için değil hediyelik eşya sunumlarında da çanta tasarımları oldukça önemlidir. Promosyon ürünlerin piarının yapılması özel üretilen çantalarla çok şık bir hale gelebilmektedir. Çanta tasarımları kadar çantalara uygulanacak özel baskılar, tasarımların çanta boyutlarının üzerine yerleştirilmesi ve benzeri hususlar profesyoneller ellerde yapılması gereken özel konulardandır. Çanta tasarımlarının yapılması, bu tasarımların en uygun çanta modellerine işlenmesi, geri dönüştürülebilir ürünlerden imal edilmesi, farklı tip maddelerden üretilmiş olan çantalara ulaşılabilmesi gibi hususlar çanta tasarımı ve üretimi konusunda en önemlileri arasında yer almaktadır.

Çanta Modelleri ve Fiyatları

Farklı çeşitteki çantalara farklı tasarımlar uygulanabilmekle beraber en sık kullanılan çanta çeşidi tartışmasız karton çantalardır. Kaliteli bir karton çanta üzerine yapılacak olan baskı sayesinde firmanın marka değerini artırmak ve devam ettirmek mümkündür. Pek çok ünlü markada olduğu gibi karton çantalar daha şık, daha zarif ve daha maliyetli göründüğü için hazırlanacak olan markada gerçek anlamda bir şıklık yaratır. Renk ayrımları yapılmış, farklı renklerle bütünleşebilen, simgelerin, yazıların ve işlenen tasarımın tam olarak görülebildiği karton çantalar kullanılan firmada satış ağlarını yükseltmekle kalmaz, markanın değerini yükseltir ve özenli bir hale getirir. Seçilecek karton çantanın türüne göre içine konulacak olan ürünün korunmasını sağlaması, ıslanma veya nemlenme durumlarında üzerine yapılacak baskıları içerisinde bulunan ürünlere transfer etmeyecek şekilde kaliteli baskıların gerçekleştirilmesi gibi konularda oldukça önemlidir. Bu noktada kullanılacak sarf malzemelerin kalitesinin önemi ortaya çıkmaktadır.

Bez çantalar geri dönüşümün öneminin arttığı dünyamızda yaygınlaşarak kullanılan çantalar arasında yer almaktadır. Tüm bez çanta çeşitlerine dilediğiniz renkte baskılar yaptırmanızda mümkündür. Aynı zamanda tekrar tekrar kullanılmaya açık, kolay kolay yıpranmayan ve eskimeyen çantalar arasında yer almaktadır. Bu sebeple ulaştığı müşteride farklı amaçlarla tekrar tekrar kullanılmaktadır. aynı zamanda yıkanabilmesi sebebiyle müşterilerde en çok dikkat çeken çanta modeli arasında yer almaktadır. Ürünlerinizi bez bir çanta içerisinde müşterinize sunmanız müşteride kullanabileceği ek bir ürüne sahip olacağı için mutluluk yaracaktır. Bez çantalar baskı yapılmaya da müsait ürünlerdir. Doğru tekniklerle, kaliteli sarf malzemeler ve profesyonel bir baskı yapıldığı takdirde yapılan baskı solmayacak, yıkamaya karşı dayanıklı olacak ve müşterilerde uzun süre kullanabileceği bir reklam ürünü bırakacaktır.

Çanta Satın Al

Tüm bu çantaların yanı sıra doğada kolay çözünebilen diğer çanta türleri de kolaylıkla baskı yapılabilecek, özel ve şirketin bir parçası haline getirilebilecek çantalar arasında yer almaktadır. Kolay üretilebilen çevreci çantalarda hem az maliyetlidir hemde üzerine yapılacak baskı ile göz alıcı bir hale gelebilirler.

Çanta tasarımlarınızı isteğiniz doğrultusunda dilediğiniz türdeki çantaya baskı yapıyor, uzun süre kullanıma dayanıklı şık ve modern çantalar ortaya koyuyoruz. Yaptığımız tüm baskılarda kaliteyi ön planda tutuyoruz. Bu sayede ekonomik, çok sevilen ve sık kullanılan çanta modellerine sahip olmanızı sağlıyor, müşterilerinize şık çantalarda şık sunumlar yapma imkanı sağlıyoruz. Kulandığımız birinci sınıf sarf malzemeler, son teknoloji ürünü baskı makineleri ve profesyonel baskı ekibimiz sayesinde tam zamanında dilediğiniz üretimi gerçekleştiriyoruz.