Furkan Ofset

furkan-ofset-logo

EN  |  RU  |  FR  |  AR

Size Özel Karton Çanta İmalatında Kaliteli Sonuçlar

Dikkat çekici olan karton çantalar tanıtım aracı olarak işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Müşterileriniz üzerinde profesyonel ve prestijli bir etki yaratmanız için uzun vadeli reklam kampanyaları ile firmanızın tanıtımına katkı sağlamak ve markanızı öne çıkartmak için size özel karton çanta imalatında kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Karton çantalar üzerine firmanızın logosunu ve adını ekleyerek güzel bir tasarım ile dikkatleri çekecektir. Marketlerde poşetlerin ücretli olması sebebi ile firmalar kullanışlı sağlam karton çantalar üretmeye başladı. Karton çanta muazzam bir pazarlama ürünü olarak bilinmektedir. Günlük yaşamda kullanılabilen karton çantalar ile rakiplerinizin önüne geçmiş olacak ve yeni müşterilere ulaşmış olacaksınız. Şirketinizin tanıtımı için en ucuz reklam ürünü elbette karton ambalajlardır. Tekstil, bijuteri, aksesuar, bijuteri, kozmetik, ayakkabı gibi sektörlerde sizi en iyi tanıtan karton ambalajlardır. Karton çantalar, dış mekan reklam aracı olarak kullanıla bir promosyon ürünüdür.

Furkan ofset olarak baskı sektöründeki tecrübemiz ile sizlere hizmet ediyoruz. Karton çanta baskı hizmetinde sizlere tüm ihtiyacınızı karşılayan dayanıklı, baskılı karton çanta gibi ürünlerin çözümlerini sunuyoruz. Poşetlere nazaran dayanıklı çevreye duyarlıdır uzun süre kullanım imkanı sağlayan istediğiniz renk sayısında baskı yapabileceğimiz karton çanta imalatı yapıyoruz. Karton çanta ürünlerimiz taşımada sorun yaşatmayacak sağlam şekilde üretilmiştir.

Karton çantalar, markanız için prestij kaynağı olup, istediğiniz ölçülerde, askılı, selefonlu yada selefonsuz olarak üretilmektedir. Dikkat çekici bir tasarım ile karton çantalar markanızın tanınması için önemlidir. Kişiye özel çantalar, özel günlerde hediye olarak da tercih edilir ve kişiye özel bir hediye olarak değer kazanır. Bu çantalar, kullanıcının kişisel tarzını ve tercihlerini en iyi şekilde yansıtarak özel bir bağ kurar ve benzersiz bir moda ifadesi sunar.

Hemen sipariş vermek için iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.