Furkan Ofset

furkan-ofset-logo

EN  |  RU  |  FR  |  AR

Paket Servis Kutularında Size Özel Çözümler

Paket servis yiyecek kapları, hamburger kutuları, pizza kutuları  ve paket servis salata kutuları, bir paket servis veya teslimat hizmeti sunan yemek servisi kuruluşu için gereklidir. Bu paket servis kutuları geçmeli kapakları, yiyeceklerinizi daha uzun süre taze ve mükemmel servis sıcaklığında tutmak için mükemmel bir sızdırmazlık sağlar.

Burger kutuları sert ve güvenlidir yağa ve suya direnecek ve içindekileri sıcak tutarken aynı zamanda müşterilerinizin ellerini içerideki sıcaklıktan koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Daha sürdürülebilir gıda paketleme çözümleri isteyenler için ideal olan çevre dostu paket servis kaplarını üretebilir baskı uygulayabiliriz.

Özel gıda ambalajlarınıza ekstra lezzet katmak için Paket Servis Kutularına yeni logolar veya harika sloganlar ekleyebiliriz. Baskı, bir markayı veya tasarımı bir ambalaj formatına aktardığımız yöntemdir ve bir dizi malzemenin kişiselleştirilmesine olanak tanıyan birçok farklı süreç vardır.

Furkan ofset olarak, bu alandaki deneyimimiz, markanız için en iyi süreci geliştirmemizi ve sunmamızı sağlar. En basit haliyle, tek renkli baskıda, ambalaj parçaları arasında tutarlı markalaşma sağlamak için ofset baskı kullanıyoruz.

Müşterilerinizin ilgisini çeken ve işinizin başarılı olmasına yardımcı olan ürünler yaratmanıza yardımcı olacağız. Yüksek kaliteli baskı makinesi basit ve kullanımı kolay online sipariş sistemi kullanan firmaların yanındayız. Özel ambalaj siparişleriniz için her gün yüzlerce işletmeye hizmet vermekteyiz. Furkan ofset ayrıca güvenli gıda sınıfı, çevre dostu ve sürdürülebilir ambalajların büyük bir destekçisi olmaktan gurur duyuyor.