Furkan Ofset

furkan-ofset-logo

EN  |  RU  |  FR  |  AR

Matbaa İşlerinizde Hızlı ve sorunsuz çözümler sunuyoruz

Matbaa hizmetlerinde sizlere hızlı ve sorunsuz çözümler sunuyoruz. Yaptığımız işi seviyoruz. Aslında hiçbir şey bizi hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir ürün sunmaktan daha mutlu edemez.

Dijital baskının en büyük olmasa da büyük bir avantajı, kalıp kullanan geleneksel baskı yöntemlerinden çok daha hızlı olmasıdır. Misyonumuz, size en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktır. Beklentilerinizi zamanında ve bütçeniz dahilinde aşmayı taahhüt ediyoruz. Ekibimiz, kendini mükemmel hizmete adamıştır ve beklentilerinizi aşmayı misyon haline getirmiştir.

Matbaa hizmetlerimizde, yalnızca seçtiğiniz görüntünün yüksek çözünürlüklü bir dosyasını yüklemeniz yeterlidir, gerisini biz hallederiz. Daha hızlı ve daha verimli bir süreçten beklediğiniz gibi, baskı biçimlerimiz daha ucuza çalışabilir.

Furkan Ofset olarak baskının popülaritesinin artmasıyla birlikte, baskı işlemine olan istek sürekli olarak gelişme gösteriyor. Dijital baskı daha hızlı ve daha uygun maliyetli olduğundan, adapte olmaya ve geliştirmeye değer. Dijital baskının daha az çalışma saati, iletişim gerektirmesi ve daha yüksek bir geri dönüşe sahip olması başka avantajlar da vardır tüm bunlar, süreci gelecekte geliştirmeye devam etmek için tüm nedenlerdir. Aynı zamanda, ofset baskı geleneksel olarak en geniş stok çeşitliliğinde mevcut olan en yüksek kaliteyi üretir ve renk üzerinde en yüksek derecede kontrol sağlar. Ayrıca, birkaç orijinalin çok sayıda baskısını üretirken ofset baskı en ekonomik seçimdir.

Dijital Baskı ve Ofset söz konusu olduğunda, baskı projenizin uzun vadeli kazançlar elde etmesi için akıllı kararlar vermeniz gerekir. Kişisel tercihler bir yana, doğru baskı tekniğini seçmek, işletmenizin potansiyel müşterileriniz veya satıcılarınız tarafından nasıl algılanabileceğine karar verir.