Furkan Ofset

furkan-ofset-logo

EN  |  RU  |  FR  |  AR

Kalın Kapaklı Kitap Baskısı Size Özel Fiyatlarla

Kitaplar hepimizin hayatında dönem dönem yer edinmiş olan, bizi farklı hayatlarla birleştiren ürünlerdir. Bir kitabı satın alırken kapağına, sayfa kalitesine öncelikli olarak bakar ve içeriği hakkında buna göre kafamızda bir yorum yapabiliriz. Bu açıdan bir kitabın baskı kalitesi kitabın kalitesi açısından bir ön fikir sağlamaktadır. Kitabın türü ve içeriği her ne olursa olsun baskı kalitesinin önemi tartışılmaz. İçeriğin sayfalarda eksiz bir biçimde görülebilmesi ve okunabilmesi bir kitabın baskı kalitesini ortaya koymaktadır.

Kalın kapaklı kitaplar, kitapların içeriğinin korunması, zaman içerisinde yıpranmasının engellenebilmesi açısından çok önemlidir. Kalın kapaklı kitapların baskısının ve ciltlenmesinin de biraz daha zor olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Daha maliyetli olduğu da bir gerçektir. Fakat kitabınızın daha anlamlı ve daha şık olması için kalın kapaklardan da faydalanmak gereklidir.

Furkan Ofset olarak kalın kapaklı kitap baskısı size özel fiyatlarla sunuyoruz. Kalın kapaklı kitap baskısı işlerinizde ekonomik çözümleri kaliteli baskı yöntemleri ile oluşturuyor, kapak tasarımınızda renk ayrımlarına özellikle dikkat ediyor, tasarımınızın en canlı renklerle ortaya konmasına yardım ediyoruz. Dilediğiniz adette kalın kapaklı kitap baskısını gerçekleştiriyoruz. Kalın kapaklı kitap tasarımlarınızın hayata geçirilebilmesi için uzman ekibimiz ile beraber iş birliği içinde çalışıyor, ekonomik ve kaliteli çözümler üreterek sizlere sunuyoruz. Kalın kapaklı kitap baskınızın öncesi ve sonrasında sizin zevkinize uygun olarak hazırlıklar ve destek sağlıyoruz. İç sayfalar, yüksek kaliteli kağıt kullanılarak basılır. Kalın kapaklı kitaplar, profesyonel bir görünüm sunarak okuyucuların dikkatini çeker ve kitap koleksiyonlarının vazgeçilmez parçalarından biri haline gelir.