Furkan Ofset

furkan-ofset-logo

EN  |  RU  |  FR  |  AR

İhtiyacınıza Uygun Yapışkanlı Etiketler Furkan Ofset’te

Bugün ambalaj ya da etiket gerektiren pek çok üründe hem ucuz maliyetli olması, hem de kullanışlı olması sebebiyle yapışkanlı etiket kullanılıyor. Aynı zaman yapışkanlı etiketlerin oldukça kolay bir uygulama süreci bulunuyor. Biz de Furkan Ofset Matbaa olarak, tüm ambalaj ve çeşitli kullanım alanlarınız için, istediğiniz tasarımda ve istediğiniz özelliklerde yapışkanlı etiketler üretiyoruz. Sahip olduğumuz teknik altyapı ve deneyimli personellerimiz ile müşteri tercihlerini ve isteklerini her zaman ön planda tutarak, en kaliteli ürünleri ortaya çıkarmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Özgün Tasarım Hizmeti ve Kaliteli İşçilik

Bugün pek çok sektörde yapışkanlı etiket baskı ürünleri arasında en çok kullanılan ürünlerden biri. Çünkü her sektör için ve her türlü yüzey için kullanılmaya oldukça uygun. Hem küçük yüzeyler için hem de daha geniş yüzeyler için istenilen şekilde tasarlanma imkanı bulunuyor ve bu da yapışkanlı etiketi çok daha kullanışlı bir hale getiriyor. Yapışkanlı etiket cam, plastik ya da karton gibi yüzeylere kolaylıkla uygulanabildiği için, üzerine etiket yapıştırılması gereken her ürün için tercih ediliyor. Bu ürün, 1. hamur, folyo, kuşe, şeffaf ya da opak sticker şeklinde, istenilen ölçülerde, ister kendi tasarımınızla, ister bizim sizin için tasarladığımız şekliyle üretilebiliyor. Eğer elinizde bir tasarım bulunuyorsa, bunu bizimle paylaşabilir ve bu tasarıma ait bir kendinden yapışkanlı etiket elde edebilirsiniz. Fakat elinizde herhangi bir tasarım bulunmuyorsa, bu durumda uzman grafikerlerimizden tasarım hizmeti alabilirsiniz. İsterseniz süreç yönetimi konusunda uzman ekiplerimize güvebilir, isterseniz tasarımdan ürünün ortaya çıktığı ana kadar var olan tüm süreçlere dahil olabilirsiniz.

Biz, Furkan Ofset Matbaa olarak istediğiniz tüm yapışkanlı etiket sticker ürünleri kaliteli ve bir şekilde ve uygun fiyat avantajları ile üretiyoruz. Miktar önemli olmaksızın siparişlerinizi belirlediğiniz süre içerisinde ve belirlemiş olduğunuz özellikler ile teslime hazır hale getiriyoruz. Matbaamızda hem baskı öncesi işlemleri, hem ofset baskı işlemleri, hem de baskı sonrası işlemleri yapılabiliyor. Bu yüzden yapışkanlı etiket sticker sipariş işlemlerinizi bizimle birlikte başlatabilir ve bizimle birlikte sonlandırabilirsiniz.

Yapışkanlı Etiket İçin Furkan Ofset Matbaa!

Merkezi Bursa’da bulunan ve başka bir şubesi bulunmayan firmamız, bugüne kadar sektörde edinmiş olduğu deneyim ile, başta yapışkanlı etiket olmak üzere pek çok grafik, tasarım, baskı ve matbaa ürününü kaliteli şekilde müşterilerine sunuyor. Furkan Ofset Matbaa, ortaya konan ürünlerin kalitesinin maksimum seviyede kalabilmesi adına, bu sektördeki teknolojik gelişmeleri anbean takip ediyor ve üretim süreçlerine dahil ediyor.

Bünyesinde barındırdığı uzman grafikerler ile kusursuz bir tasarım hizmeti sunan firmamız, her bir tasarım ile uyum içerisinde gerçekleşen bir işçiliği de hizmet standartlarına dahil etmiş durumda. Çünkü kaliteli bir tasarımın fiziksel olarak var olabilmesi için, ancak kaliteli bir işçilik süreci getiriyor. Biz de tüm bu gerekliliklerin farkında olarak, üretim süreçlerimizi buna göre belirliyor ve müşterilerimizin isteklerine karşılık verebilmek adına kendimizi her geçen gün daha fazla geliştiriyoruz.

Furkan Ofset Matbaa grafik tasarım, baskı ve matbaa alanlarında ihtiyaç duyduğu ürünleri kaliteli şekilde elde etmek isteyen, tüm sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerini bekliyor. Eğer kafanıza takılan herhangi bir soru işareti bulunuyorsa ya da merak ettiklerinize kesin ve tatmin edici cevaplar almak istiyorsanız, bu artık çok kolay. Bunun için hemen aşağıda bulunan formu doldurabilir, iletişim bilgilerimiz üzerinden ister telefon, isterseniz de mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz.